Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Altın Uçlu FUE Tekniği

Altın Uçlu FUE Tekniği son zamanlarda yaygın kullanılmaya başlayan bir tekniktir. Bu teknik daha önceden oluşan yara izi, sivilce izlerini yok etmek, çatlak ve gözenekleri sıkılaştırma tedavisi olarak kullanılırken, günümüzde saç ekim operasyonlarında da kullanılmaya başlanmıştır.

Altın Uçlu FUE Tekniğinde kullanılan bütün medikal cihazlar altından yapılmadır. Çünkü altın kişinin vücudu ile en uyumlu malzemedir. Medikal aletlerin ve uçların altın olması Altın Uçlu FUE tekniğini FUE tekniğinden ayıran en temel farktır. Diğer işlem FUE tekniği ile aynıdır.

Lokal anestezi uygulanarak başın arka kısmından alınan sağlıklı saç kökleri altından yapılmış özel aletlerle alınır. Ön saç çizgisi çizilen bölgeye kanallar açılır. Alınan saç kökleri yapılarına göre ayrıştırılır ve açılan kanallara enjekte edilir ve saç ekimi işlemi tamamlanır.

Malzemelerin altından yapılmış olması dokulara ve saç derisine zarar vermediği için iyileşme süreci daha hafif ve hızlı bir şekilde olur. Operasyon sonrası hafif kabuklanma olması çok normaldir. Oluşan kabuklanma kısa sürede dökülür ve kısa sürede yeni saçlar çıkar.

Bize Ulaşın
Adınız / Soyadınız*
Telefon Numaranız*
Mail Adresiniz*
Mesajınız*
Müşteri Adayı Kaynağı