Hakkımızda

MedHair Clinic, 10 yılı aşan tecrübe ve deneyime sahip ekibiyle saç ekimi başta olmak üzere tüm saç tedavileri kategorilerinde hizmet vermektedir. Saç ekiminden hariç olarak sakal ve kaş ekimi alanlarında da uzman ekibiyle hizmet veren MedHair Clinic; tedavilerde her zaman en gelişmiş teknolojiyi kullanmayı, kaliteyi ve güvenilir sağlık hizmeti sunmayı bir amaç haline getirmiştir.

Kurulduğu günden bu yana 14.000’den fazla operasyonun yapıldığı MedHair Clinic, Günümüzde uluslararası alanda sağlık hizmeti sunmakta olan ve birçok ödüle layık görülen MedHair Clinic’te tedavilerinizi gerçekleştirmeniz için birden fazla neden bulunmaktadır.

Neden bizi tercih etmelisinz?

Hasta odaklı yaklaşımımızı ve kusursuz kalitemizi her aşamada ortaya koyuyoruz. İlk aşamada hastalarımıza öncelikle ücretsiz olarak teşhis koyuyoruz. Sonuç olarak teşhis konur ve hasta bilgilendirilir. Lokal anestezi herhangi bir ağrıya neden olmayacak şekilde uygulanır. Profesyonel ekibimizin engin tecrübesi ve ileri teknolojimiz sayesinde başarılı saç, sakal, kaş ekimi gerçekleştiriyor ve diğer saç dökülmesi tedavilerini sunuyoruz. Operasyonlarımızda sterilizasyon ve hijyeni ön planda tutuyoruz.

Misyonumuz

Medhair Clinic ailesi olarak hastalarımızın her şeyin en iyisini hak ettiğine inanıyoruz. Bu nedenle, hastalarımız ile güvenle empati kurarız. Bu güveni her zaman dikkate alır ve buna göre hareket ederiz. Mesleki değerlerimizin bilincinde olarak hastalarımızın ihtiyaçlarını ve yapıcı eleştirilerini değerlendirmek bizim görevimizdir. Öncelikle ülkemizi bu sektörde lider konuma getirmeyi ve markamızın Türkiye’deki yaygınlığını artırmayı hedefliyoruz. Hizmet kalitemizi daha da artırarak örnek bir klinik olmayı hedefliyoruz. Uzman ekibimiz, en iyi sonuçları elde etmek için operasyon kalitemizi artıran ve zamandan tasarruf sağlayan en son teknolojiden yararlanmaktadır

Saç Ekimi Analizi
3 Adım da Saç Ekimi Sürecinizi Planlayalım
Çevrimiçi sihirbazımızı kullanarak oranınızı 2 dakikadan daha kısa sürede hesaplayın.
Ücretsiz Saç Analizi Yaptırın!
Online Saç Ekim Analizi Talep Edin