Kaş Ekimi

Kaş Ekimi

Bayanlarda kaşlar ifadenin belirginleşmesin de ve anlam kazanmasında oldukça etkilidir. Kaş ekimi ile kaşların eski hacmine ve kalınlığına ulaşmak mümkündür. Kaş ekimi lokal anestezi altında 3-4 saatlik bir operasyondur. Yaygın olarak FUE yönetimi kullanılarak yapılır. Bu yöntemde, folikülleri donör bölgeden toplanarak, sınıflandırıldıktan sonra, kaş kaybı yaşanan veya estetik düzeltme yapılmak istenen bölgeye ekim işlemi gerçekleştirilir. Ekimden 3 ay sonra ekilen kökler çıkmaya başlar. Ortalama 7-8 aylık sürecin sonunda ekilen köklerin çıkması tamamlanmış olur.

3 Adım da Saç Ekimi Sürecinizi Planlayalım
Ücretsiz Saç Analizi Yaptırın!
Veya konsültasyonunuzu ayarlamak için ekibimize yazın:
+90 552 000 33 33
Saç Ekimi Analizi
3 Adım da Saç Ekimi Sürecinizi Planlayalım
Çevrimiçi sihirbazımızı kullanarak oranınızı 2 dakikadan daha kısa sürede hesaplayın.
Ücretsiz Saç Analizi Yaptırın!
Online Saç Ekim Analizi Talep Edin
Kaş Ekimi Sıkça Sorulan Sorular
Kaş Ekimi Operasyonu Ne Kadar Sürer?
Kaş ekimi işlemi 1 ile 2 saat arasında uygulanabilmektedir.
Kaş Ekiminde Hangi Teknikler Kullanılır?
Kaş ekiminde FUE ve DHI yöntemi ile ekim yöntemi kullanılmaktadır.
Kaş Ekimi Sonrası Kaşlarım Doğal Görünür mü?
Evet, uzmanlarımız işi gereği kaş ekimi işlemini doğal görünümlü olması için en ince ayrıntısına kadar operasyonu yönetmektedir.
Saç Ekimi Before After
Bizi bir de hastalarımızdan dinleyin.
Hastalarımızın deneyimlerine bir göz atın.

Ali Kıraç
★ ★ ★ ★ ★

Başta Doktorumuz ve Beyza hnm olmak üzere bütün çalışanlara çok teşekkür ederim ilgi alaka ve güler yüzlü davranışlarından dolayı. Bence böyle saç ekim düşüncesi olan arkadaşlarımı gönül rahatlığı ile Medhair Clinic saç ekim merkezine gelmelerini tavsiye ederim 👏👏

Şenay Yaşar
★ ★ ★ ★ ★

6 ay önce nişanlıma sakal ekimi yaptırdık Vedat Tosun’a sonuç muhteşem oldu yanaklarındaki seyrek bölgeleri sıklaştırdık bıyık bölgesinde kökleri yoktu şimdi sakallarını kesmeye kıyamıyor 🙂 Teşekkürler Vedat Bey

Mehmet Ersoy
★ ★ ★ ★ ★

Saç ektirmeye gelmeden önce çok tereddüt etmiştim, fakat işlemden gayet memnun kaldım, verilen hizmet çok güzeldi. Ekip arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum şuana kadarki süreçten çok memnun kaldım.

Şükrü Kalan
★ ★ ★ ★ ★

Medhair ailesine çok teşekkür ederim çok güzel ağırlandık.oparasyonum çok başarılı geçti.iyiki yaptırmışım diyeceğime inanıyorum.Elif hanıma parantez açmak istiyorum.güleryüzüyle ilgi alakasıyla bizi mest etti. Kendisine sonsuz teşekkürler…

Rıdvan Yıldız
★ ★ ★ ★ ★

Tavsiye üzerine saç ektirmeye geldim genel olarak saçımın gorunumden memnunum vedat beyin ilgisi ekibin sıcak kanlılığı süreçte içinizin rahatt etmesini sağlıyor odalar gayet temizdi ilgi ve alakalılardı çok teşekkürler herkese herkesin emeğine sağlık.

Deniz Demir
★ ★ ★ ★ ★

Araştırmalar sonucunda saç ekimi yaptırmak için doğru yerin burası olduğuna karar verdim sonucumdan gayet memnunum ekibin tutumu doktor beyin ilgisi alakası operasyon sürecinin rahat geçmesi açısından iyi oldu teşekkürler Medhair.

Kaan Keskin
★ ★ ★ ★ ★

21/01/2021 tarihinde dhi tekniği ile yaklaşık 8 saat süren saç ekim işlemi yaptırdım. Operasyon süresi uzun gibi görünmesine rağmen ağrısız ve konforluydu.Ekim sonrası da herhangi bir ağrı oluşmadı. Emeklerinden dolayi tüm arkadaşlara teşekkür ederim.

Diğer Tedaviler
Saç Ekimi Saç Ekimi

Saç Ekimi Nedir? Saç ekimi, saç kökü nakli olarak özetlenebilir. Kişinin kendi saç kökleri, saçsız bölgeye ekilir ve bir süre sonra bu köklerden uzayan yeni saçlar ile kellik kalıcı olarak ..

Devamı >
Sakal Ekimi Sakal Ekimi

Erkekler için sakal yüzdeki bir aksesuar gibidir Erkekler için sakalın önemi yüzdeki aksesuar ve estetik görünümün ayrılmaz bir parça..

Devamı >
Safir Saç Ekimi Safir Saç Ekimi

Safir Saç Ekimi Nedir? Safir saç ekimi , FUE saç ekimi tekniğinin safir cevherinden üretilmiş keskin uçlu özel cerrahi kalemlerle uygulanan minimal invaziv gelişmiş versiyonudur. Saç dökül..

Devamı >
Fue Saç Ekimi Fue Saç Ekimi

FUE Saç Ekimi Nedir? FUE saç ekimi, saç kayıplarını ve kelliği kalıcı olarak tedavi etmek üzere, lokal anestezi altında gerçekleştirilen saç kökü nakli estetik operasyonudur. Saç dökülmesi..

Devamı >
DHI Saç Ekimi DHI Saç Ekimi

Dhi Saç Ekimi Tekniği Nedir? Dhi saç ekimi, açık ifadesiyle Direct Hair Implantation, başın ense kısmındaki dökülmeye karşı dirençli saç köklerinin tek tek alınıp, saçlandırma yapılacak alı..

Devamı >