Ağrısız Saç Ekimi

Ağrısız Saç Ekimi

Ağrısız Saç ekimine karar veren herkesin en merak ettiği en önemli konu işlemin ağrılı olup olmadığıdır. Ağrısız Saç ekimi işlemi süreçlerinde kişinin ağrı ve acı hissetmemesi için ilgili bölgeye lokal anestezi yapılmaktadır.

Saç ekiminde iki çeşit anestezi yöntemi bulunmaktadır;

Ağrısız Saç Ekiminde İğnesiz lokal anestezi:

İğnesiz lokal anestezi de basınçlı özel cihazlarla deri altına lokal anestezik etken madde verilir. Vücuda hiç bir iğne müdahalesi olmadığından neredeyse hiç acı hissetmeden lokal anestezi uygulanmış olur. Böylelikle konforlu bir ekim süreci tamamlanmış olur.

Ağrısız Saç Ekiminde Sedasyon ile lokal anestezi:

Saç ekimi işlemine karar veren kişinin ağrı eşiği çok düşük ise sedasyon ile lokal anestezi yöntemi tercih edilir. Öncesinde hastaya damar yolu ile ilaç verilip vücudun rahatlaması sağlanır. Sonrasında gerek iğne ile gerek iğnesiz lokal anestezi uçları ile anestezi hissedilmeyecek seviyede uygulama yapılır.

Diğer Yazılar
Kök Hücre Tedavisi Kök Hücre Tedavisi

KELLİKTE YENİ UMUT; KÖK HÜCRE TEDAVİSİ Saç dökülmesi tüm dünyada en sık görülen dermatolojik problemler arasında yer alıyor. Saç, insanın sosyal iletişiminde önemli bir rol oynar ve her iki cinsiyett..

Devamı >
Saç Mezoterapisi Saç Mezoterapisi

Saç Dökülmesine Genel Bakış Her erkekler hem de kadınlar saç bakımlarına önem gösterir. Saç kalitesinin artması, canlı görünmesi, parlaklık kazanması ve en önemli unsur olan dökülmesinin ön..

Devamı >
Ağrısız Saç Ekimi Ağrısız Saç Ekimi

Ağrısız Saç ekimine karar veren herkesin en merak ettiği en önemli konu işlemin ağrılı olup olmadığıdır. Ağrısız Saç ekimi işlemi süreçlerinde kişinin ağrı ve acı hissetmemesi için ilgili bölgeye loka..

Devamı >
Saç Ekimi Analizi
3 Adım da Saç Ekimi Sürecinizi Planlayalım
Çevrimiçi sihirbazımızı kullanarak oranınızı 2 dakikadan daha kısa sürede hesaplayın.
Ücretsiz Saç Analizi Yaptırın!
Online Saç Ekim Analizi Talep Edin