fbpx
Whatsapp
Hemen Ara
Kapat

Saç Ekimi Doktoru

Yoğun stres, aşırı sigara kullanımı ve genetik özellikler nedeniyle birçok erkek ve kadın saç dökülmesi sorunu yaşayabilmektedir. Daha çok erkekte görülen saç dökülmesi bahsettiğimiz sebeplere bağlı olarak gelişmektedir. Saçların cansızlaşması, hücrelerinin yeniden saç üretememesi gibi sonuçlarla saçların deriden ayrıldıktan sonra bir daha saç çıkmaması ile oluşan kellik problemi erkeklerin korkulu rüyasıdır.

Erkek estetiğinin en önemli unsuru olan saçların kaybedilmesi demek erkeklerin bulunduğu yaşın en az on yaş üstünde görülmesi demektir. Bu durum ise erkeklerin psikolojilerini alt üst etmektedir. Saç dökülmesi sadece erkeklerin psikolojilerini bozmakla kalmayıp toplum içindeki konumlarında, iş hayatlarında, sosyal ve özel dünyalarında önemli sorunları birlikte getiriyor.

Saç Ekimi Doktoru Nasıl Saç Ekimi Yapmaktadır?

Saç ekimi yapmak istiyorsanız öncelikli olarak yapmanız gereken şey saç ekim doktoru Dr. Vedat Tosun’un kliğini ile ilgili araştırma yapmanız ve yapacağınız araştırma sonucunda bu klinikten bir randevu alarak daha detaylı bilgi almak için kliniği ziyaret etmenizdir.

Saç ekim uzmanı Vedat Tosun’un kliniğine randevu günü başvurduğunuzda size daha detaylı bilgi verilecek olup yapılacak olan saç ekim yöntemlerinden ayrıntılı bahsedilecektir.

Randevu sırasında sadece saç ekim teknikleri hakkında bilgi almakla kalmazsınız ayrıca yapılacak işlemin öncesi, işlem sırası ve sonrası yaşayabilecekleriniz, olası olumsuzluklarla nasıl mücadele edeceğiniz ve ne yapmanız gerektiği, bakım süreci ve kullanmanız gereken ilaçlar ile bu sürecin bedeli hakkında da geniş ve kapsamlı bilgi alabileceksiniz.

Henüz Evlenmemiş Erkeklerin Saçlarının Olmaması Hiç Evlenememesi Anlamına Gelebilir

Eğer evlenmeden saçlarınızı kaybetmiş bir erkekseniz işi zora sokmuşsunuz demektir. Çünkü saçları olmayan evli erkek hiç yok diyemeyiz ama bu erkeklerin büyük çoğunluğunun saçlarını evlendikten sonra dökmüş olabileceğini iddia edebiliriz. Eğer bu erkekler evlenmeden önce saçlarını dökmüş olsaydı evlilik konusunda bu kadar şanslı olup olamayacakları konusu tartışılacak bir konu olabilirdi.

Henüz evlenmemiş bir erkeğin sadece evlenmesi zor olmamaktadır. Evlilik düşünmüyor olsa bile saçları olmayan bir erkeğin sosyal yaşamını daha ideal ve yaşanabilir hale getirebileceği bir kız arkadaşı edinebilmesi bile neredeyse imkansız hale gelebilmektedir.

Ancak gelişen tıbbi imkanlar sayesinde ve saç ekimi doktorlarının açmış olduğu saç ekim kliniğinin size sağlayacağı avantajlı saç ekim tarifeleri ile bu içinden çıkılmaz zor durumdan kurtulabileceksiniz.

Saçlarınızın Olmaması İş Hayatınızı Etkileyebilir

Her ne kadar adaletli ve etik bir uygulama olmasa da saçsız erkeklerin iş hayatında da birçok konuda geri plana itildiklerini görmekteyiz. İş dünyasının yöneticilerinin, liderlerinin bazı görevlerde düşünecekleri kişilerde aradıkları özellikler arasına çoktan beri girmiş olan dış görünüm ve estetik unsurlar, saçsız erkeklerde eksi puan anlamına gelmektedir.

Halkla sürekli ilişki kurmayı gerektiren ve dış görünümle insanları etkilemenin önemli olduğu birim ve görevlerde saçsız erkekler tercih edilmediği gibi saç erkeklerle çalışmak istemeyen bazı yöneticilerin keyfi tercihleri nedeniyle idari veya yönetim kadrolarında görev almak da kel erkekler için büyük zorluklar barındırmaktadır.

Bu zorlukları aşmanın günümüzde bir çıkar yolu bulunmaktadır. Saç ekimi doktorunun saç ekim kliniğine başvurarak hayatınızı tamamen değiştirebilir ve artık geri planda görülmekten ve bırakılmaktan kurtulabilirsiniz. Çünkü saç ekimi doktoru sizi aradığınız kritere kavuşturuyor.

Saç Ekimi Uzmanı Vedat Tosun

Saç Ekimi Her şeyden Önce Kendinizi İyi Hissettirecektir

Saç ekimi doktoruna başvurarak saç ekimi yaptırmak herşeyden ve herkesten önce sizin kendinize gelmenizde yardımcı olacaktır. Çünkü siz kendinize güven kazanmadığınız sürece yukarda belirttiğimiz sorunları aşmanız da zorlaşacaktır.

Eğer kendinize güveniniz varsa ve artık eksikliğini hissettiğiniz özelliğinizi yeniden kazanmışsanız, iş dünyasında ve sosyal hayatınızda taşları yeniden yerine oturtabileceğinizden emin olabilirsiniz.

Ruh dünyanız yeniden renklenecek ve mutlu olmaya başlayacaksınız. Böylece çevrenizi de artı yani olumlu enerji saçarak odak haline gelebileceksiniz. Siz istemeseniz de insanların bakışları size karşı tamamen değişmiş olacak ve sizi de kendileri gibi görmeye başlayacaklar.

İş dünyasında yöneticileriniz sizi daha iyi konumlar için düşünmeye başlayacak. Artık başarının odak noktası olarak bilgi ve donanım dışında sahip olacağınız görsel dikkat çekicilik kriterini de yerine getirmiş olacaksınız.

Saç ekimi uzmanı Vedat Tosun’la irtibata geçerek hemen kliniğinden bir randevu alarak bahsettiğimiz tüm kazanımları birgün içinde elde edebilirsiniz.

Saç Ekimi İçin MedHair’i Tercih Edin

Saç ekimi doktorunun yönetim ve liderliğinde yapılacak olan saç ekim işleminde kullanılan yöntem günümüzde en çok tercih edilen fue tekniğidir. Fue tekniği saç ekimi doktoru olarak operasyonu gerçekleştirecek olan saç ekimi uzmanı Vedat Tosun’un ileri derecede hakim olduğu bir saç ekim yöntemidir.

Saç ekimi doktoru ve ekibi operasyon öncesi saç ekimi yaptıracak olan kişini saç kökü alımının yapılacağı alandaki saçların temizlenmesi yani kesilmesi işlemini yaptırırlar. Bu işlem yapıldıktan sonra saçlı bölgeden saç kökleri alınmak üzere saç ekim işleminin yapılacağı bölüme geçilir. Bu bölümde saç ekim işlemini yapacak ekipte bulunan hemşireler ve sağlık personelinin titiz çalışması başlamaktadır.

Öncelikle lokal anestezi eşliğinde saçların alınacağı bölge uyuşturulmaktadır. Bu işlem yapıldıktan sonra belirli bir zaman beklenerek derinin uyuşması sağlanmaktadır. Bu aşamadan sonra ise sağlık çalışanlarının zorlu ve uzun süreli saç kökü alım işlemi başlamaktadır.

Saç kökleri uygun ve tıbbi cihazlarla tek tek alınarak saç ekimi doktoru için kullanmak üzere hazır hale getirilmektedir.

Saç köklerinin alınmaya başlamasını müteakip aynı anda çalışan başka bir sağlık çalışanı saçların ekileceği delikleri de açmış olmaktadır.

Saç köklerinin tek tek alınmasından sonra saç ekim doktoru bu saç köklerini daha sonra açılan deliklere tek tek yerleştirerek ekim işlemini tamamlamaktadır. Alınan ve ekilecek olan saç köklerinin sayısına göre değişen sürelerde saç ekim işlemi Dr.Vedat Tosun tarafından başarılı bir operasyonla tamamlanmaktadır.