Saç Ekimi Ücretleri

Saç Ekimi Ücretleri

Saç ekimi ücretleri, yapılacak olan saç ekiminin süresi dikkate alınarak belirlenebileceği gibi saç ekimi işleminde kullanılan teknikler, kullanılan malzemeler, çalıştırılan sağlık personeli, saç ekimini yapacak olan doktorun ücretleri ve diğer klinik giderleri dikkate alınarak belirlenebilmektedir.

Ancak Saç Ekimi Uzmanı Vedat Tosun’un saç ekim işlemlerini yaptığı klinikte saç ekimi ücretleri genellikle seans ücreti olarak belirlenmektedir. Her ne kadar birkaç cm alanda saç ekimi yapılacak olan kişi ile bütün bir başta saç ekimi yapılacak olan kişiye uygulanacak olan saç ekimi işlemi aynı olmasa da yapılacak olan en yüksek sayıdaki saç ekimi işlemi ortalama olarak belli olduğundan saç ekimi ücretleri seans ücreti olarak sabit bir tutar üzerinden hesaplanabilmektedir.

Saç Ekimi Uzmanı Vedat Tosun’un Kliniğinde Saç Ekimi Ücretleri Ne Kadardır?

Saç ekimi ücretleri konusunda detaylı bilgiyi kliniklerimizde vermekteyiz. Kliniğimize gelerek veya telefonla arayarak saç ekimi ücretleri hakkında detaylı bilgi alabilir, kliniğimizle anlaşma sağlayabilirsiniz.

Saç ekimi ücretleri her ne kadar seans ücreti olarak sabit bir tutar üzerinden belirlenmiş olsa da müşterinin saç ekilecek alanı, yapılacak saç ekim işleminin mahiyeti ve giderleri dikkate alınarak saç ekimi ücretleri müşteriyle konuşularak da belirlenmektedir.

Kliniğimizde Saç Ekimi Uzmanı Vedat Tosun tarafından yapılan başarılı saç ekim operasyonlarının başarı oranı yüzde yüze yakındır. Kullanılan ekipman, araç gereç Avrupa standartlarında ve tüm dünyada kullanılan ürünlerdir. Sağlık çalışanlarımız, alanında eğitimli, deneyimli ve başarılı çalışanlardır.

Tüm bu önemli unsurların bir araya gelmesiyle kliniğimizde gerçekleştirdiğimiz başarılı saç ekimi operasyonlarında saç ekimi ücretleri fazla gibi görülebilmektedir. Ancak gerçekte yapılan tıbbi operasyonun mahiyeti düşünüldüğünde sağlığın yerini hiçbirşeyin tutmayacağı ve sağlık gibi önemli bir konuda hizmet alırken ucuza hizmet satın almaya çalışmanın sağlıkta önemli kayıpları da beraberinde getireceği unutulmamalıdır.

Saç Ekimi Ücretlerinin Düşük Tutulmasının Zararları Nelerdir?

Saç ekimi ücretleri düşük olan bir klinik arıyorsanız eğer aynı zamanda sağlığınızdan fedakarlık yapmayı hatta yaptığınız saç ekimi işleminin başarısızlıkla sonuçlanmasını da göze alıyorsunuz demektir.

Saç ekimi ücretleri düşük olan bir klinikte saç ekimini yapacak kişilerin diplomalı, eğitimli ve deneyimli olup olmadığını sorgulayamazsınız. Sorguladığınız anda vereceğiniz ücretle almak istediğiniz hizmetin kalitesinin birbirini karşılamayacağını anlarsınız. Çünkü düşük ücret ödemekte ısrar ederseniz muhtemelen saç ekibinde bir doktor olmadan saç ekimi yapmayı kabul etmişsiniz demektir.

Saç ekimi ücretlerinden fedakarlık yapılmasını beklerseniz en iyi klinik bile size bazı hizmetlerini satmaktan imtina edebilir. Kullanacağı malzemenin kalitesiz olanından tercih edebilir veya seans başına ekebileceği saç kökü toplamının daha altında bir saç kökü ekimi ile alamadığı ücreti telafi etmeye çalışır. Tüm bu durumlarla karşı karşıya kalmamak için saç ekimi ücretleri konusunda biraz daha iyimser olmakta fayda görülmektedir.

Saç ekimindeki kaliteden ödün vermemek ve doğru klinikte saç ekimi yaptırmak için normalin üstünde bir ücret ödemek de pek doğru değildir. Sonuç itibari ile belirlenmiş bir standart dahilinde alabileceğiniz hizmeti, kliniğimizden piyasa koşullarına ve müşteri portföyüne uygun olarak belirlenmiş fiyatlardan satın alabilirsiniz.

Kaç Tür Saç Ekim Tekniği Vardır?

Türkiye’de saç ekimi kliniklerinin ilk açılmaya başlandığı zamanlarda sıklıkla kullanılan fut tekniği son zamanlarda yerini fue tekniğine bırakmıştır. Fut tekniğine oranla daha kolay ve daha az ağrısız olarak yapılan fue teknikli saç ekiminde, hastalar sadece operasyon sırasında daha az ağrıya ve sızıya katlanmak zorunda kalmamaktadırlar.

Operasyon sonrası tedavi süreci bakımından da fue tekniği daha kolay atlatılan bir süreç gerektirmektedir. Ancak fut tekniğinde kafanın ense tarafından alınan şerit şeklindeki derinin iyileşmesi ve kapanması daha uzun süre almaktadır. Ayrıca alınan şerit şeklindeki derinin izi yıllarca kapanmamakta ve hastanın baş estetiğinde daha kötü bir görüntünün oluşmasına neden olmaktadır.

Hangi Teknik Daha Uygun Fiyatlıdır?

Halen daha uygulanan fue yöntemi ile fut tekniğinin bir karşılaştırmasını yaparsak fut tekniğinin daha fazla maliyet gerektirdiği ortaya çıkmaktadır. Fut tekniğinde yapılan işlem cerrahi operasyon niteliği taşıdığından işlemi gerçekleştirecek kişinin bir estetik cerrah veya plastik cerrah olma zorunluluğu vardır. Bu da maliyetin artması anlamına gelmektedir.

Ayrıca fut tekniği ile alınacak olan şeritten çıkartılacak saç kökleri çok sınırlı sayıda kalmaktadır. Bu da ekim yapılacak alanın yeteri kadar kapatılamaması anlamına gelmektedir. Oysa ki fue tekniğinde böyle kısıtlılıklar bulunmamaktadır. Fue yöntemini uygulayacak olan doktorun estetik veya plastik cerrah olma zorunluluğu bulunmamaktadır.

Çünkü saç köklerinin alınması işlemi herhangi bir pratisyen doktorun deri yüzeyine batmış bir dikeni çıkartma işlemini aratmayacak türden basit tıbbi müdahale ile ifade edilebilecek türden bir işlemdir. Fue yönteminin uygulanma şeklinin basit olmasının alınan saç köklerinin fazla olmasını da sağladığı anlaşılmaktadır.

Fue tekniğinde saç ekimi sürecine geçmeden önce yapılacak olan hazırlıklar daha kısa sürede tamamlanabildiği için sa çekim sürecine de daha erken geçilebilmektedir.

Böylece hem hasta daha fazla yorgun düşmeden ve psikolojik olarak daha çok kötü etkilenmeden saç ekim sürecine geçilmiş olmaktadır.

Saç ekim sürecinin kısa sürede başlaması saç ekimi yapacak olan ekibi de olumlu etkileyecek ve fazla yorulmadan daha kısa sürede saç ekimini gerçekleştirmelerini sağlayacaktır

Tüm bu kıyaslamalar dikkate alındığında kliniğimizde tercih edilen fue yönteminin müşterilerimiz için en ideal yöntem olduğu ortaya çıkmaktadır.

Kliniğimize Saç Ekimi Ücretlerini Nasıl Ödeyebilirsiniz?

Saç ekimi yapmaya karar verdiyseniz ve kliniğimizle ücret konusunda anlaştıysanız yapacağınız ödemeyi dilediğiniz şekilde yapabilirsiniz. İster nakit olarak isterseniz kredi kartıyla yapabilirsiniz.

Kredi kartı ile yapacağınız ödemelerde kliniğimizin sağlayacağı taksit avantajlarından faydalanabileceğiniz gibi bankaların sağlayacağı taksitlendirme olanağından da faydalanabilirsiniz. Nakit ödemelerde ise kliniğimizin yapacağı belirli indirimler söz konusu olabilmektedir. Bu nedenle nakit ödeme yapmanız önerilmektedir.

Diğer Yazılar
Saç Ekimi Sonrası Saç Boyama Ne Zaman Yapılmalı? Saç Ekimi Sonrası Saç Boyama Ne Zaman Yapılmalı?

Beyazlaşan saçlar er ya da geç her insanın ortak sıkıntılarından birisidir. Aslında saçın beyazlaması doğanın gereğidir; ancak maalesef bazı kişilerde, bu durum zamanından çok önce kendini göstermekte..

Devamı >
Saç Ekimi Sonrası Şapka Ne Zaman Kullanılmalı? Saç Ekimi Sonrası Şapka Ne Zaman Kullanılmalı?

Saç ekimi sonrası şapka yada bere takmak neden sakıncalıdır ? Saç Ekimi Sonrası Şapka Ne Zaman Kullanılmalı ; Operasyonundan hemen sonra şapka yada bere takmak; ekilen köklerin zarar görmesine ve çık..

Devamı >
Saç Ekimi Sonrası Kabuklar Nasıl Temizlenir? Saç Ekimi Sonrası Kabuklar Nasıl Temizlenir?

Saç Ekimi Sonrası Kabuklar Nasıl Temizlenir; Saç ekimi sonrası kabuk dökme ne zaman olur, saç ekimi sonrası kabuk temizleme nasıl yapılır? Kabuklanma ne zaman geçer? Blog yazımızın ayrıntılar..

Devamı >
Saç Ekimi Sonrası Kaşıntı Nasıl Geçer? Saç Ekimi Sonrası Kaşıntı Nasıl Geçer?

Saç ekimi sonrası kaşıntı hafif ve sizi rahatsız etmiyorsa kesinlikle ekstra bir şey önermiyoruz. Yalnız sizi çok fazla rahatsız eder, ekiminiz için risk olursa o zaman müdahale edilmesini öneriyoruz...

Devamı >
En İyi Saç Ekimi Tekniği Hangisidir? En İyi Saç Ekimi Tekniği Hangisidir?

En İyi Saç Ekimi Tekniği Hangisidir; Erkeklerde sıkça rastlanan ve kadınlarda görülen problemlerden bir tanesi saç dökülmesidir. Özellikle 60 yaşına kadar olan erkeklerin üçte ikisinin kellik problemi..

Devamı >
DHi Saç Ekimi ile FUE Saç Ekiminin Farkı Nedir? DHi Saç Ekimi ile FUE Saç Ekiminin Farkı Nedir?

Saç Ekim Operasyonlarında Kullanılan Yöntemler Nelerdir? DHi Saç Ekimi ile FUE Saç Ekiminin Farkı Nedir ; Saç ekimi uygulamaları başladığından bu yana üç yöntemle karşı karşıyayız. O yöntemleri şö..

Devamı >
Saç Ekimi Doktoru Saç Ekimi Doktoru

Saç Ekimi Doktoru.. Yoğun stres, aşırı sigara kullanımı ve genetik özellikler nedeniyle birçok erkek ve kadın saç dökülmesi sorunu yaşayabilmektedir. Daha çok erkekte görülen saç dökülmesi bahsetti..

Devamı >
Saç Ekimi Ücretleri Saç Ekimi Ücretleri

Saç ekimi ücretleri, yapılacak olan saç ekiminin süresi dikkate alınarak belirlenebileceği gibi saç ekimi işleminde kullanılan teknikler, kullanılan malzemeler, çalıştırılan sağlık personeli, saç ekim..

Devamı >
Saç Ekimi İşlemi Nasıl Yapılır? Saç Ekimi İşlemi Nasıl Yapılır?

En çok merak edilen Saç Ekimi İşlemi Nasıl Yapılır; Saç dökülmesi problemi, büyük çoğunlukla erkeklerde görülen bir sorundur. Saç dökülmesi nedenlerinin başında, genetik faktörler gelmektedir. Bunun..

Devamı >
Saç Ekimi Sonrası Kurallar Saç Ekimi Sonrası Kurallar

Saç Ekimi Operasyonu Sonrasında Nelere Dikkat Edilmeli? Saç Ekimi Sonrası Kurallar; Saç ekimi günümüzde kellik sorununa karşı en etkili yöntemlerin başında gelmektedir. Uzman doktorlar tarafından y..

Devamı >
Saç Ekimi İle Nasıl Sonuçlar Elde Edilir? Saç Ekimi İle Nasıl Sonuçlar Elde Edilir?

Saç Ekimi İle Nasıl Sonuçlar Elde Edilir; Saç dökülmesi sorunu her geçen gün artmaya devam eden bir durum olmaya başladı. Bunun sebebi ise genel anlamda etken faktörün stres olmasıdır. İş hayatı ile..

Devamı >
Saç Ekimi Merkezi Seçerken Dikkat! Saç Ekimi Merkezi Seçerken Dikkat!

Saç Ekim Merkezinin Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler Saç Ekimi Merkezi Seçerken Dikkat; Saç ekimi işlemi, bu konuda ilerlemelerin yaşanmasına paralel olarak artan bir gelişim olanağı göstermekt..

Devamı >
Saç Ekiminde En İyi Sonuçlar İçin Medhair Clinic Saç Ekiminde En İyi Sonuçlar İçin Medhair Clinic

Saç Ekiminde En İyi Sonuçlar İçin ; Son yıllarda gelişen teknolojinin yanı sıra, kellik ve saç dökülme şikayetleri de artış göstermektedir. Kadınlara nazaran bu gibi şikayetler erkeklerde daha çok g..

Devamı >
Kimler Saç Ekimi Yaptırabilir? Kimler Saç Ekimi Yaptırabilir?

Kimler Saç Ekimi Yaptırabilir.. Kimler Saç Ekimi Yaptırabilir; Kellik sorunu insanlık tarihi boyunca var olan ve çeşitli yöntemlerle çözümü bulunmaya çalışılan, fiziksel görüntüyü ve psikolojiyi ol..

Devamı >
En Sağlıklı Ve Doğru Saç Ekimi En Sağlıklı Ve Doğru Saç Ekimi

En sağlıklı ve doğru fue / dhi saç ekimi nasıl yapılmalıdır? Özellikle kadın veya erkek fark etmeden saç bölgesinde zamanla meydana gelen seyreklik durumları görülebilmektedir. Bu gibi durumların ön..

Devamı >
Saç Ekiminin Önemi Saç Ekiminin Önemi

Günümüzde insan saçı; çeşitli nedenlerle azalmakta, dökülmekte ve yıpranmaktadır. Fiziksel, biyolojik ve çevresel faktörler buna neden olmaktadır. Saç ekimi, diğer ülkelerde olduğu kadar ülkemizde de ..

Devamı >
İstanbul’da Kaliteli Saç Ekimi Aşamaları İstanbul’da Kaliteli Saç Ekimi Aşamaları

İstanbul'da kaliteli saç ekimi aşamaları hakkında merak ettikleriniz bu yazıda... Plastik cerrahi yerine geçen saç ekim işlemi birçok alanda kolaylık sağlamaktadır. Özel bir nedeni olmadıkça ilerley..

Devamı >
İstanbul’da En İyi Saç Ekimi Nasıl Gerçekleşmektedir? İstanbul’da En İyi Saç Ekimi Nasıl Gerçekleşmektedir?

İstanbul'da en iyi saç ekimi hakkında merak ettiğiniz her şey bu sayfada! Sıkça karşılaşılan bir sorun olan saç dökülme problemi, kadın ve erkek herkes tarafından problem teşkil etmektedir. Sorunun ..

Devamı >
Saç Ekimiyle Scar Tedavisi Saç Ekimiyle Scar Tedavisi

Scar tedavisi, saçlı bölgelerde bulunan yara izi ve yanıkları kapatarak ilgili bölgeyi yeniden eski görünümüne kavuşturulması işlemidir. D; Scar tedavisi, saçlı bölgelerde bulunan yara izi ve yanıkl..

Devamı >
Saç Ekiminde Enseden Alınan Saç Tekrar Çıkıyor mu? Saç Ekiminde Enseden Alınan Saç Tekrar Çıkıyor mu?

Enseden Alınan Saç Tekrar Çıkıyor mu; Saç ekimine karar veren kişilerin en merak ettiği konuların başında gelen köklerin alınacağı donör (ense) bölgesinde ki saçların yeniden çıkıp çıkmayacağı sorus..

Devamı >
Saç Ekimi En Fazla Kaç Yaşında Yapılır? Saç Ekimi En Fazla Kaç Yaşında Yapılır?

Saç Ekimi En Fazla Kaç Yaşında Yapılır; Saç  tedavisi ve saç ektirme ameliyatları planlarına bir an önce başlayarak sorunun daha da ilerlemesine meydan verilmemelidir. İşlem için yaştan çok dökülmen..

Devamı >
Saç Ekimi Yapılırken Hastanın Bilmesi Gerekenler? Saç Ekimi Yapılırken Hastanın Bilmesi Gerekenler?

Saç Ekimi Yapılırken Hastanın Bilmesi Gerekenler; Saç ekim operasyonu erkek tipi saç dökülmelerinin tümünde yapılabilir. Saç dökülmesi genetik bozukluk ve erkeklik hormonun salgılanmasına bağlı bir ol..

Devamı >
Saç Ekim Öncesi Kurallar Saç Ekim Öncesi Kurallar

Saç Ekim İşlemi Yaptırmadan Dikkat Etmeniz Gerekenler? Saç ekimi, diğer adıyla saç nakli; genellikle başın arkasında yer alan güçlü saç köklerinin, açılmış ya da tamamen dökülmüş bölümlerine uygula..

Devamı >
Saç Ekimi Sonrası Dökülme Olursa Ne Yapmalıyım? Saç Ekimi Sonrası Dökülme Olursa Ne Yapmalıyım?

Saç ekimi sonrası dökülme yaşar mıyım sorusu merkezime gelen hastalarımızın bizlere en çok yönelttiği sorulardan bir tanesidir. Saç ektiren kişilerin en çok tedirgin olduğu bu süreçte saçların tekra..

Devamı >
Saç Ekiminden Sonra İz Kalır Mı? Saç Ekiminden Sonra İz Kalır Mı?

Saç Ekiminden Sonra İz Kalır Mı; Saç ekimi yaptırmak isteyenlerin en çok merak ettikleri hususların başında “kök alınan yerde iz kalır mı?” sorusu yer almaktadır. Pek çok kişi saç ekimi yaptırma nokta..

Devamı >
Saç Ektirdikten Sonra Yüzde Şişlik Olur Mu? Saç Ektirdikten Sonra Yüzde Şişlik Olur Mu?

Saç Ektirdikten Sonra Yüzde Şişlik Saç ekimi sonrası iyileşme sürecinde en sık karşılaşılan ve tedirginlik duyulan sorunlardan bir tanesi de saç ekimi sonrası şişliktir. Saç ekiminden sonra yüzde şiş..

Devamı >
Saç Ekimi Hastaları Gelmeden Önce Neler Yapmalıdır? Saç Ekimi Hastaları Gelmeden Önce Neler Yapmalıdır?

Hastaları Gelmeden Önce Neler Yapmalıdır. Eğer alkol kullanılıyorsa operasyondan en az 1 hafta önce bırakılmalıdır. Aspirin gibi kan sulandırıcılar operasyonun bir hafta öncesinden bırakılmış ..

Devamı >
Saç Ekimi İçin Doğru Klinik Seçimi Saç Ekimi İçin Doğru Klinik Seçimi

Saç Ekimi İçin Doğru Klinik Seçimi Saç ekimi ücreti öğrenmek için yapılabilecek en doğru hareketin öncelikle en uygun saç ekimi yöntemini belirleyecek güvenilir, estetik görüşü olan, konusunda uzman ..

Devamı >
Hangi Hastalıklarda Saç Ekimi Yapılabilir? Hangi Hastalıklarda Saç Ekimi Yapılabilir?

Hangi Hastalıklarda Saç Ekimi Yapılabilir; Bilindiği üzere, saç ekimini etkileyen bazı faktörler vardır. Saç ekimi yaptıracak kişinin yaş aralığı, donör alanının uygunluğu ve kişinin saç dökülme seviy..

Devamı >
Saç Ekimi Sonrası Beslenme Saç Ekimi Sonrası Beslenme

Saç Ekimi Sonrası Beslenme; Kalıcı saç dökülmesi problemi yaşayan çoğu birey bu sorunun günümüzdeki en kesin tedavi yöntemi olan saç ekimini tercih etmektedir. Saç ekiminin başarılı şekilde gerçekleşm..

Devamı >
Ekilen Saçlar Ne Zaman Çıkar? Ekilen Saçlar Ne Zaman Çıkar?

Ekilen Saçlar Ne Zaman Çıkar; Saç ekimi gerçekleştiren hastalar her zaman en kısa sürede gür saçlarına kavuşmak için sabırsızlanırlar.  Ancak saç ekimi operasyonu uzun soluklu ve belli bir sürenin tam..

Devamı >
Saç Ekildikten Kaç Gün Sonra İşe Geri Dönebilirim? Saç Ekildikten Kaç Gün Sonra İşe Geri Dönebilirim?

Saç Ekildikten Kaç Gün Sonra İşe Dönebilirim Saç ekimi operasyonunun önemi kadar saç ekimi operasyonundan sonra ki iyileşme süreci de bir o kadar önemlidir.  Bu süreç hastanın çok dikkat etmesi gerek..

Devamı >
Saç Ekim Sonrası Yıkama Nasıl Yapılır? Saç Ekim Sonrası Yıkama Nasıl Yapılır?

Saç Ekim Sonrası Yıkama Nasıl Yapılır; Saç ekimi operasyonu gerçekleştikten sonra hastanın ilk saç yıkama işlemi öncelikle doktorun öneri ve tarifine uygun olarak yapılmalıdır.  Genellikle hekimlerin ..

Devamı >
Saç Ekimi Ağrılı Bir İşlem Midir? Saç Ekimi Ağrılı Bir İşlem Midir?

Saç Ekimi Ağrılı Bir İşlem Midir; Saç ekimi uygulaması özellikle son yıllarda estetik alanında en fazla tercih edilen tedavilerden biridir.  Kadınlar ve erkekler arasında tercih olarak bir fark bulunm..

Devamı >
Saç Ekimi Sonrası İyileşme Süresi Nasıldır? Saç Ekimi Sonrası İyileşme Süresi Nasıldır?

Saç Ekimi Sonrası İyileşme Süresi; Saç ekimi operasyonu diğer operasyonlarla mukayese edildiğinde daha kolay ve daha az risk içeren operasyonlardan biridir.  Ancak saç ekimi önemi kadar saç ekiminden ..

Devamı >
Saç Ekiminde En iyi Yöntem Hangisidir? Saç Ekiminde En iyi Yöntem Hangisidir?

Saç Ekiminde En iyi Yöntem; Saç ekimi operasyonlarında kullanılan teknikler özellikle teknolojinin gelişmesiyle Dünyada ve Türkiye'de çok daha zahmetsiz ve kolay uygulanabilen, bununla birlikte doğal ..

Devamı >
Saç Ekiminde Kabuklar Nasıl Dökülür? Saç Ekiminde Kabuklar Nasıl Dökülür?

Saç Ekiminde Kabuklar Nasıl Dökülür; Saç ekimi operasyonu yapıldıktan sonra saçta yaralar kabuk bağlama ile başlar. İşlemden 9 ya da 10 gün sonra kabuklarda dökülme başlar.  Kabukların dökülmesinden s..

Devamı >
Saç Ekiminden Sonra Dökülme Olur Mu? Saç Ekiminden Sonra Dökülme Olur Mu?

Saç Ekiminden Sonra Dökülme Olur Mu; Türkiye saç ekimi konusunda dünyadaki ülkelerden en başarılıları arasındadır.  Türkiye'nin bu konudaki başarısı sağlık turizmi kapsamında da açıkça ortadadır.  Saç..

Devamı >
Herkes Saç Ekimi İçin Uygun Bir Aday Mıdır? Herkes Saç Ekimi İçin Uygun Bir Aday Mıdır?

Saç ekimi yöntemleri olarak bilinen Safir FUE saç ekimi ve DHI Saç Ekimi (Traşsız ekim tekniği) olarak iki metot bulunmaktadır. Saç ekimi yaptırmak isteyen kişilerin ektirmek istedikleri alanda saç dö..

Devamı >
İyi Bir Saç Ekimi Sonucu Nasıl Alınır? İyi Bir Saç Ekimi Sonucu Nasıl Alınır?

Günümüzde saç ekimi tekniği olarak uygulanan 2 metod vardır: 1. Safir fue saç ekimi tekniği 2. Dhi (traşsız) saç ekimi tekniği. İki teknikte de çok iyi sonuçlar elde edilmektedir. Ancak kişinin..

Devamı >
Saç Dökülmemesi İçin Ne Yapmalıyım? Saç Dökülmemesi İçin Ne Yapmalıyım?

Saç Dökülmemesi Neden Olur? Saç Dökülmemesi İçin Ne Yapmalıyım; Günümüzdeki stresli yaşam, hormanal değişiklik, aileden gelen genetik yapı vs. gibi saç dökülmesine neden olan farklı etkenler bulunmak..

Devamı >
Saç Ekimi Analizi
3 Adım da Saç Ekimi Sürecinizi Planlayalım
Çevrimiçi sihirbazımızı kullanarak oranınızı 2 dakikadan daha kısa sürede hesaplayın.
Ücretsiz Saç Analizi Yaptırın!
Online Saç Ekim Analizi Talep Edin