fbpx
Whatsapp
Hemen Ara
Kapat

Saç Ekiminde En İyi Sonuçlar İçin Medhair Clinic

Son yıllarda gelişen teknolojinin yanı sıra, kellik ve saç dökülme şikayetleri de artış göstermektedir. Kadınlara nazaran bu gibi şikayetler erkeklerde daha çok görülmektedir. Zaman zaman aşırı derecede rahatsız edici düzeyde meydana gelen boşluklar en iyi şekilde kapanması gerekmektedir. Bu gibi durumlarla karşılaşan insanların sosyal çevrelerine karşı yaşadıkları kopukluk sorunlar çözülene kadar devam etmektedir. Kadınlarda ise doğum sonrasında meydana gelebilme ihtimali yüksek olmaktadır. İstanbul bölgesinde saç dökülme sorunları ile karşı karşıya olanlar çok şanslı olmaktadırlar. Teknolojinin en iyi şekilde güncellenmiş hali ile hizmet veren saç ekimi İstanbul klinikleri en yeni ve etkili teknikleri uygulayarak sorunları kökünden çözmektedirler.

Saç ektirme İstanbul bölgesinde nasıl tekniklerle gerçekleşmektedir?

Birçok açıdan çözüm için en iyi bölgelerden olan İstanbul, tedavi yöntemleri için en iyi ve gelişmiş teknikleri kullanmaktadır. Saç kaybının gözle görülür durumlarda olduğu zamanlarda direkt olarak tedavi amaçlı operasyonlar gerçekleşmektedir. Fut yöntemi ile şerit şeklinde saç ekim yöntemi, foliküler yöntem ile ameliyatsız olarak saç ekim yöntemi, sırttaki kıl köklerini dahi kullanarak saç kökleri elde edilebilmektedir. Sıra dışı ve olumlu sonuçlar veren yöntemlerin uygulandığı saç ektirme İstanbul klinikleri çok uygun fiyatlar arasında işlemler gerçekleştirebilmektedir.

<span data-mce-type=”bookmark” style=”display: inline-block; width: 0px; overflow: hidden; line-height: 0;” class=”mce_SELRES_start”></span>

Saç ekim merkezleri saç ekim operasyonlarından sonra ne gibi durumlarında ziyaret edilmelidir?

Operasyon süreçleri genel olarak 6 saat ile 9 saat arasında lokal anestezi ile gerçekleşmektedir. Sonraki süreç saç ekim işleminin en iyi şekilde etki etmesi için 5 ile 6 ay arasında süreç geçmesi gerekmektedir. Bu süreç içerisinde düzenli olarak doktor kontrolü devam etmesi gerekmektedir. Olası rutin kontrollerin dışında saç derisinde kabuklanma ve farklı sorunlar meydana geldiğinde mutlak suretle saç ekim merkezleri ziyaret edilmesi gerekmektedir. Kabuklanmalar, saçın köklerden çıkarak sağlıklı bir şekilde uzamasına engel olabilmektedir. Düzenli olarak gerçekleşen kontroller esnasında artı bir operasyon gerekli görüldüğü istisnai durumlar söz konusu olabilmektedir. Saç derisi hastalıklarının giderilerek en iyi şekilde eski saç yapısına kavuşması mümkün olmaktadır. Bu süreç içerisinde ince tüyler halinde beliren yeni saç yapısı zaman içerisinde kalınlaşarak koyulaşmaktadır.